Aktualności

Remont drogi w Rybakach – zamknięcie na czas remontu

W związku z planowanym wznowieniem remontu drogi, w okresie od 11.03.2024r. przez czas ok. 1 miesiąca, zamknięta dla ruchu będzie droga gminna w Rybakach nr 187099G na odcinku od drogi powiatowej nr 2403G (Kościerzyna – Wdzydze – Olpuch) do drogi krajowej nr 20 (Stargard – Gdynia), tj. droga od „Kamiennej Góry” w kierunku Szarloty.

Lokalizację zamkniętej drogi przedstawiamy na rysunku. Za niedogodności związane z zamknięciem drogi z góry przepraszamy.

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej