Skład Rady Gminy Kościerzyna

Radni Rady Gminy Kościerzyna w kadencji 2018-2023

Marian Seyda

Nr okręgu: 1

Granice okręgu:

Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Brzozowa, Gen. Antoniego Zdrojewskiego, Jarzębinowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Kościerska, Krótka, Ks. ppłk Józefa Wryczy, Ks. Zygmunta Repińskiego, Leśna, Łąkowa, Młyńska, Na Wzgórzu, Na Zakręcie, Nowowiejska, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska, Wodna, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)

Andrzej Bober

Przewodniczący Rady Gminy

Nr okręgu: 2

Granice okręgu:

Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Cicha, Długa, Franciszka Peplińskiego, Klonowa, Kolejarzy, Kwiatowa, Lipowa, Łubinowa, Malinowa, Ogrodowa, Polna, Rekowska, Sarnia, Sikorska, Słonecznikowa, Wąska, Wrzosowa, Zielona Dolina, Zielone Wzgórze, Złota

Łukasz Sulej

Nr okręgu: 3

Granice okręgu:

Sołectwo Kościerzyna Wybudowanie, Sołectwo Nowa Wieś Kościerska

Marcin Żurek

Nr okręgu: 4

Granice okręgu:

Część Sołectwa Łubiana, ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa

Piotr Kwidziński

Nr okręgu: 5

Granice okręgu:

Część Sołectwa Łubiana, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)

Bożena Cieszyńska

Nr okręgu: 6

Granice okręgu:

Sołectwo Kaliska Kościerskie, Sołectwo Kłobuczyno

Andrzej Miszczak

Nr okręgu: 7

Granice okręgu:

Sołectwo Dobrogoszcz, Sołectwo Kościerska Huta, Sołectwo Puc, Sołectwo Zielenin

Krzysztof Bławat

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Nr okręgu: 8

Granice okręgu:

Sołectwo Czarlina, Sołectwo Loryniec, Sołectwo Wąglikowice, Sołectwo Wdzydze

Wiesław Jakubek

Nr okręgu: 9

Granice okręgu:

Sołectwo Mały Klincz, Sołectwo Nowy Klincz

Piotr Jankowski

Nr okręgu: 10

Granice okręgu:

Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, 8 Marca, Derdowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gościeradz, Gościeradzka, Kard. Karola Wojtyły, Klasztorna, Ks. Franciszka Bielińskiego, Ogrodowa, Sędzickiego, Szkolna, Wincentego Witosa, Józefa Wybickiego

Arkadiusz Maliszewski

Nr okręgu: 11

Granice okręgu:

Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: Aleksandra Majkowskiego, Graniczny Młyn, Kaszubska, Kolejowa, Kościerska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Osiedle 2000, Pogodna, Polna, Tomasza Rogali, Rzemieślnicza, Słoneczna, Teodory i Izydora Gulgowskich, Wybudowanie

Karol Wysiecki

Nr okręgu: 12

Granice okręgu:

Sołectwo Grzybowo, Sołectwo Juszki, Sołectwo Rotembark, Sołectwo Sycowa Huta, Sołectwo Szarlota

Tadeusz Bober

Nr okręgu: 13

Granice okręgu:

Sołectwo Mały Podleś, Sołectwo Nowy Podleś, Sołectwo Wielki Podleś, Sołectwo Sarnowy, Sołectwo Stawiska, Sołectwo Szenajda

Robert Dera

Nr okręgu: 14

Granice okręgu:

Sołectwo Częstkowo, Sołectwo Gostomie, Sołectwo Korne, Sołectwo Wieprznica

Danuta Szczepańska

Nr okręgu: 15

Granice okręgu:

Sołectwo Dębogóry, Sołectwo Niedamowo, Sołectwo Nowa Kiszewa, Sołectwo Małe Stawiska

Close Menu
Skip to content