Aktualności

Chcesz poznać naszą pracę? Zapraszamy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie zaprasza studentów do odbycia praktyk, które mogą być organizowane w czasie całego roku akademickiego.

Dla właściwego przebiegu praktyk GOPS zawiera umowę na realizację praktyk z  uczelnią, która kieruje swoich  studentów do odbycia praktyki.

Ośrodek nie wypłaca wynagrodzenia, ani innych świadczeń praktykantom odbywającym praktykę w ośrodku.

Aktualności

Piknik Rodzinny i obchody 81. rocznicy Boju pod Łubianą

W niedzielę, 25 maja 2025 roku, odbył się Piknik Rodzinny wraz z Obchodami 81. rocznicy Boju pod Łubianą. Wydarzenie to przyciągnęło ponad 400 mieszkańców. Rozpoczęło się mszą świętą w kościele św. Maksymiliana, po której uczestnicy oddali hołd poległym podczas apelu przy obelisku, przygotowanym przez harcerzy i grupę rekonstrukcyjną Gryfa Pomorskiego z Męcikału.

Więcej