Aktualności

Dzień Dziecka w Niedamowie

30 maja w Niedamowie odbyły się zabawy oraz przeróżne konkurencje z okazji Dnia Dziecka. Można było skorzystać z wielu atrakcji  m.in. malowania twarzy, tatuaży czy kolorowych warkoczyków wplecionych we włosy. Chętni sprawdzali swoje umiejętności układając puzzle na czas. Zarówno maluchy jak i starszaki mogły poszaleć na dmuchanym zamku lub spróbować swoich sił w przeciąganiu liny. 

Po raz pierwszy odbyła się konkurencja NINJA WARRIOR, która polegała na wykazaniu się szybkością, sprytem i siłą. W naszej lokalnej wersji należało przejść przez drabinki, przebiec między przeszkodami z piłką lekarską, po ruchomych deskach, tyrolką do wózka, w który to, tylko sprytnie włożone megabloki umożliwiały bieg do mety. Najlepszą dziewczyną w tej zabawie okazała się Oliwia Wardyn z kl. VII z czasem 1.01min., a z chłopców – Mateusz Pobłocki również z kl. VII, z czasem 1.02 min. Wśród przedszkolaków najszybszy był Paweł Grosz.

Żeby tradycji stało się zadość, odbyło się szukanie skarbu, niespodzianki, przygotowanego przez panią Danutę Szczepańską – sołtys i radną Niedamowa. Szczęśliwcem okazał się Oliwier Grosz, któremu serdecznie gratulujemy.

Na wszystkich uczestników zabawy czekała wata cukrowa oraz każdy mógł upiec sobie kiełbaskę na ognisku.

Bardzo dziękujemy naszemu sponsorowi – sołtys wsi Niedamowo pani Danucie Szczepańskiej, za okazane serce i zorganizowanie dmuchańca oraz za sponsorowanie nagród.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości!!!

Nadesłane ze szkoły w Niedamowie

Aktualności

Bezpłatna nauka pływania – zapraszamy do Dobrogoszcza

Chcesz nauczyć się pływać? Chcesz udoskonalić technikę pływacką? Serdecznie zapraszamy na darmowe zajęcia! Ratownicy z kościerskiego WOPR czekają na wszystkich chętnych w dniach 29 lipca – 2 sierpnia na kąpielisku gminnym nad Jeziorem Dobrogoszcz, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Więcej