Aktualności

III Porcelanowy Bieg Łubiany

Klub Sportowy Łubiana zaprasza wszystkich chętnych na III Porcelanowy Bieg Łubiany, który odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2024r. na stadionie sportowym w Łubianie.

Do zobaczenia!

Aktualności

Łubiana: ćwiczenia ratownicze i zamknięta droga krajowa

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie informuje, że 18 marca 2025 roku na terenie powiatu kościerskiego- w pobliżu Rozlewni Gazu Łubiana realizowane będą ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze, których głównym celem będzie sprawdzenie realizacji wewnętrznego i zewnętrznego planu operacyjno-ratowniczego dla zakładu dużego ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej Rozlewnia Gazu Łubiana.

Więcej

Zapraszamy na wybory sołeckie

W niedzielę 16 marca 2025 roku w 15 sołectwach Gminy Kościerzyna odbędą się wybory. Mieszkańcy będą wybierać Sołtysów i dodatkowo w 7 sołectwach Rady Sołeckie. Głosować można w wyznaczonych lokalach wyborczych w godzinach 9.00-15.00.

Więcej