Aktualności

Pasmo sukcesów młodych piłkarzy z KS Santana Wielki Klincz

Serię ważnych sportowych osiągnięć zapisali na swoim koncie młodzi sportowcy KS Santana pod opieką trenera Stanisława Wnuka. Marzenia spełniają się dzięki ciężkiej pracy na treningach!

W październiku odbył się turniej PZPN, podczas którego zawodnicy Santany z rocznika 2012  we wspaniałym stylu wygrali wszystkie spotkania. Był to początek doskonałej passy młodych sportowców.

Kolejnymi sukcesami zakończył się Mikołajkowy Turniej w Chwaszczynie. Rywalizowało w nim sześć zespołów rocznika 2010. Santana rozgromiła wszystkich przeciwników, a Adrian Duzowski został Królem Strzelców. W Chwaszczynie zmierzyli się także piłkarze rocznika 2012. Santana wygrała cztery z pięciu spotkań, co dało jej drugie miejsce. Również w tym przedziale wiekowym Królem Strzelców został zawodnik zespołu z Wielkiego Klincza – Maciej Kartuszyński.

Same zwycięstwa odnieśli podopieczni Stanisława Wnuka na turnieju Główczyce „Żelki Cup 2021”. Santana okazała się najskuteczniejsza spośród ośmiu biorących w nim udział drużyn, a Maciej Kartuszyński ponownie wywalczył tytuł Króla Strzelców. Najlepszym zawodnikiem został Tymek Wojciechowski, a zawodniczką Katarzyna Piankowska.

Gratulujemy i czekamy na kolejne wygrane!

Aktualności

Zmiany w finansowaniu pomocy dla uchodźców z Ukrainy

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ustawy z 12.03.2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz.U. poz. 583 ze zm.), „każdemu podmiotowi, w szczególności osobie fizycznej prowadzącej gospodarstwo domowe, który zapewni, na własny koszt, zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy, o których mowa w art. 1 ust. 1, może być przyznane na jego wniosek świadczenie pieniężne z tego tytułu nie dłużej niż za okres 120 dni od dnia przybycia obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Więcej