Aktualności

Psycholog – wolne terminy

Jeżeli Państwo znaleźli się w kryzysie z różnych powodów życiowych, najbliższy nadużywa alkohol, zażywa narkotyki, stosuje przemoc, gdy  brakuje Wam wsparcia i zrozumienia, znaleźliście się na zakręcie życiowym to zachęcamy  do skorzystania ze wsparcia psychologa. Wolne terminy są w dniach: 8, 15, 22 kwietnia w godzinach 8-13.

Psycholog przyjmuje w siedzibie GOPS-u, ul. Strzelecka 9 w Kościerzynie, jednakże istnieje także możliwość odbycia wizyty w miejscu zamieszkania.

Zapisy przyjmuje Pani Dorota Winczewska nr telefonu 58 684 83 57 wew.67

Aktualności

Ruszyły zapisy na BEZPŁATNY kurs haftu kaszubskiego!

Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub” realizuje projekt pn. „Teodora Gulgowska- postać, która rozwinęła kulturę kaszubską i aktywizowała zawodowo kobiety z obszarów wiejskich”. Na realizację projektu otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji Totalizatora Sportowego w programie „Z kobietami-patriotkami”.

Więcej

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej