Aktualności

Stolem Nowy Klincz grał w turnieju o Grand Prix Gdańska

18 września 2021 roku zawodnicy Stolema Nowy Klincz wzięli udział w swoich drugich zawodach w badmintonie. Tym razem rywalizowali w turnieju o Grand Prix Gdańska, w kategoriach U11, U15 oraz Open.

W zawodach brali udział zawodnicy z klubów w Gdańska, Bytowa, Miastka, Władysławowa, Gniewu oraz oczywiście z Nowego Klincza. W kategorii U11  chłopców drugie miejsce zajął Damian Szultk. W kategorii U15 chłopców Wiktor Brandt zajął drugie miejsce indywidualnie oraz trzecie miejsce w deblu w parze z Patrykiem Niklasem (warte wspomnienia jest, że Wiktor ma 12 lat, a więc rywalizował ze starszymi zawodnikami).

W kategorii  U15 dziewcząt startowały 4 zawodniczki: Alicja Kin, Sara Zblewska, Oliwia Zblewska oraz Anna Szenwald. Tym razem złoto zdobyły w grze podwójnej Anna Szenwald w parze z Oliwią Zblewską. Natomiast indywidualnie trzecie miejsce przypadło w udziale Oliwii Zblewskiej.

W kategorii OPEN Stolema reprezentowali Maksym Szulta oraz Michał Marczyk, który zajął drugie miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników.

Na zdjęciach: zawodnicy Stolema Nowy Klincz

Aktualności

Podczas upału zadbaj o psa!

Wysokie temperatury są zagrożeniem nie tylko dla zdrowia ludzi, ale także dla zwierząt. Odwodnienie, poparzenia, udar to tylko niektóre z zagrożeń, które wynikają z niewłaściwej opieki nad zwierzęciem latem.

Więcej

Płukanie wodociągu w Małym Kinczu

Zakład Komunalny informuje, że w dniu 16.07.2024r. (wtorek) od godz. 8.00 do godz. 13.00  w miejscowości  MAŁY KLINCZ za skrzyżowaniem dróg wojewódzkiej i powiatowej w kierunku Wielkiego Klincza nastąpią spadki i zaniki ciśnienia wody  spowodowane robotami na sieci wodociągowej. Lokalnie mogą wystąpić  przebarwienia wody spowodowane płukaniem sieci wodociągowej.