Aktualności

Trenerzy kolejny raz szkolili się w Skorzewie

Ponad 250 trenerów wzięło udział w konferencji metodycznej, która odbyła się 25 września w Skorzewie. W Centrum Sportu i Rekreacji spotkali się szkoleniowcy z całej Polski, by poszerzać wiedzę pod okiem doświadczonych prelegentów.

Kolejny już raz Skorzewo stało się miejscem konferencji pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej, którą zorganizowano na płycie stadionu. Odbyły się wykłady oraz pokazowe lekcje treningowe.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się trenerzy-wykładowcy: Krzysztof Brede z Podbeskidzia Bielsko Biała, Maksymilian Rogalski – koordynator Akademii Pogoń Szczecin, Mikołaj Pujdak – koordynator przygotowania motorycznego w Akademii Watford FC, Mateusz Kamuda – koordynator rozwoju indywidualnego zawodników w Akademii Legii Warszawa.

Organizatorami konferencji byli: EmSport, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Aktualności

Jubileusz 50 lat małżeństwa

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Przyznaje go Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. 7 grudnia w imieniu Prezydenta RP Wójt Grzegorz Piechowski wręczył medale parom zamieszkującym Gminę Kościerzyna.

Więcej

Mikołajki w szkole w Niedamowie

6 grudnia cała społeczność szkoły w Niedamowie przyszła ubrana na czerwono. W radosnych nastrojach i z uśmiechem na twarzy uczniowie i nauczyciele przywitali dobrego ducha szkoły – Panią Sołtys Niedamowa. Każde grzeczne dziecko otrzymało słodki upominek od Pani Danuty Szczepańskiej. 

Więcej