Aktualności

Trenerzy kolejny raz szkolili się w Skorzewie

Ponad 250 trenerów wzięło udział w konferencji metodycznej, która odbyła się 25 września w Skorzewie. W Centrum Sportu i Rekreacji spotkali się szkoleniowcy z całej Polski, by poszerzać wiedzę pod okiem doświadczonych prelegentów.

Kolejny już raz Skorzewo stało się miejscem konferencji pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej, którą zorganizowano na płycie stadionu. Odbyły się wykłady oraz pokazowe lekcje treningowe.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się trenerzy-wykładowcy: Krzysztof Brede z Podbeskidzia Bielsko Biała, Maksymilian Rogalski – koordynator Akademii Pogoń Szczecin, Mikołaj Pujdak – koordynator przygotowania motorycznego w Akademii Watford FC, Mateusz Kamuda – koordynator rozwoju indywidualnego zawodników w Akademii Legii Warszawa.

Organizatorami konferencji byli: EmSport, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Aktualności

Wójt otrzymał wotum zaufania i absolutorium

7 czerwca odbyła się absolutoryjna sesja Rady Gminy Kościerzyna, podczas której radni pozytywnie ocenili działalność wójta w 2022 roku, udzielając Grzegorzowi Piechowskiemu wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu.

Więcej

Rotembark ma nowego sołtysa

Środowa sesja absolutoryjna Rady Gminy Kościerzyna rozpoczęła się od powitania nowej sołtys sołectwa Rotembark. Środowa sesja absolutoryjna Rady Gminy Kościerzyna rozpoczęła się od powitania nowej sołtys sołectwa Rotembark. Funkcję tę objęła Pani Ludwika Szwichtenberg.

Więcej

Pożyczka inwestycyjna dla mikro i małych przedsiębiorstw

Informujemy przedsiębiorców o możliwości uzyskania pożyczki na inwestycje realizowane na terenie województwa pomorskiego, które będą związane z: poprawą potencjału konkurencyjnego; poprawą zdolności do rozszerzenia działalności o nowe produkty lub usługi; zwiększeniem produktywności; koniecznością dostosowania prowadzonej działalności do ograniczeń w utrzymywaniu kontaktów bezpośrednich.

Więcej