Aktualności

Trenerzy kolejny raz szkolili się w Skorzewie

Ponad 250 trenerów wzięło udział w konferencji metodycznej, która odbyła się 25 września w Skorzewie. W Centrum Sportu i Rekreacji spotkali się szkoleniowcy z całej Polski, by poszerzać wiedzę pod okiem doświadczonych prelegentów.

Kolejny już raz Skorzewo stało się miejscem konferencji pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej, którą zorganizowano na płycie stadionu. Odbyły się wykłady oraz pokazowe lekcje treningowe.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się trenerzy-wykładowcy: Krzysztof Brede z Podbeskidzia Bielsko Biała, Maksymilian Rogalski – koordynator Akademii Pogoń Szczecin, Mikołaj Pujdak – koordynator przygotowania motorycznego w Akademii Watford FC, Mateusz Kamuda – koordynator rozwoju indywidualnego zawodników w Akademii Legii Warszawa.

Organizatorami konferencji byli: EmSport, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Aktualności

Wykazanie do dzierżawy

Wójt Gminy Kościerzyna zgodnie z  art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jedn. tekst Dz. U z 2023 r. poz. 344 ze zm.) wykazuje do dzierżawy nieruchomości

Więcej

Méster Bëlnégò Czëtaniô 2023

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej w Nowym Klinczu odbyły się gminne eliminacje konkursu czytania w języku kaszubskim Méster Bëlnégò Czëtaniô. Udział wzięło 48 uczniów ze szkół działających na terenie gminy Kościerzyna.

Więcej