Aktualności

Trenerzy kolejny raz szkolili się w Skorzewie

Ponad 250 trenerów wzięło udział w konferencji metodycznej, która odbyła się 25 września w Skorzewie. W Centrum Sportu i Rekreacji spotkali się szkoleniowcy z całej Polski, by poszerzać wiedzę pod okiem doświadczonych prelegentów.

Kolejny już raz Skorzewo stało się miejscem konferencji pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Spotkanie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej, którą zorganizowano na płycie stadionu. Odbyły się wykłady oraz pokazowe lekcje treningowe.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się trenerzy-wykładowcy: Krzysztof Brede z Podbeskidzia Bielsko Biała, Maksymilian Rogalski – koordynator Akademii Pogoń Szczecin, Mikołaj Pujdak – koordynator przygotowania motorycznego w Akademii Watford FC, Mateusz Kamuda – koordynator rozwoju indywidualnego zawodników w Akademii Legii Warszawa.

Organizatorami konferencji byli: EmSport, Zakład Sportu, Kultury i Turystyki oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Aktualności

Przedszkolaki w roli gminnych radnych

Urząd Gminy Kościerzyna odwiedzili dzisiaj przemili goście z Przedszkola nr 7 w Kościerzynie. Na chwilę dzieci zajęły miejsca gminnych radnych, a nad porządkiem obrad czuwali nowi przewodniczący. Obrady były wesołe, merytoryczne i zaowocowały nowymi pomysłami!

Więcej

Wyniki wyborów samorządowych

7 kwietnia 2024 r. odbyły się wybory samorządowe. Wybieraliśmy Wójta, Radnych Gminy Kościerzyna, Radnych Powiatu Kościerskiego i Radnych Sejmiku Województwa Pomorskiego.

Więcej