Aktualności

Upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 2021 r. mieszkańcy Łubiany wraz z harcerzami 23 Drużyny Harcerskiej ZHP im. Remusowa Kara na porannej mszy świętej uczcili 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Po mszy skauci złożyli kwiaty przy krzyżu misyjnym.

Nadesłane: P. Kwidziński

Na zdjęciach: upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego

Aktualności

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Mieszkańcy Gminy Kościerzyna, Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Wasze serca radością, nadzieją i

Więcej

Rekolekcje i pamięć o Dzieciach z Terenów Popowodziowych

Początek Wielkiego Tygodnia to dla szkoły z Niedamowa wyjątkowy czas duchowego przygotowania. W dniach od 14 do 16 kwietnia 2025 roku przeżywaliśmy rekolekcje, które poprowadził ksiądz proboszcz Dariusz Wiczling. Na tę okazję uczniowie przygotowali liturgię Słowa oraz plakat z symbolami Roku Jubileuszowego, które przypominały o duchowym znaczeniu tego wyjątkowego czasu.

Więcej