Aktualności

Zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo na Mistrzostwach Europy

W dniach 13-15 czerwca w Uppsala w Szwecji odbywały się Mistrzostwa Europy VIRTUS w lekkiej atletyce. Wśród najlepszych w Europie lekkoatletów z niepełnosprawnością intelektualną startowali dwaj zawodnicy Olimpijczyka Skorzewo.

Znakomicie spisał się Daniel Pek zdobywając srebrny medal na swoim koronnym dystansie 1500m. Daniel startował także na 400m i na tym dystansie przebrnął eliminacje a w finale zajął 5 miejsce. W ostatnim dniu zawodów wraz z kolegami z reprezentacji wywalczył 7 miejsce w sztafecie 4x400m.

Łukasz Walczak startował w konkurencjach rzutu dyskiem i pchnięcia kulą. W dysku wywalczył 5 miejsce, a w kuli ukończył rywalizację na 6 miejscu.

Gratulacje dla zawodników i trenera Leszka Zblewskiego!

Dziękujemy sponsorom, partnerom i wolontariuszom dzięki którym nasza sekcja dla osób z niepełnosprawnościami może się rozwijać, a zawodnicy osiągają wspaniałe sukcesy!

Nadesłane: UKS Olimpijczyk Skorzewo

Aktualności

Płukanie wodociągu w Małym Kinczu

Zakład Komunalny informuje, że w dniu 16.07.2024r. (wtorek) od godz. 8.00 do godz. 13.00  w miejscowości  MAŁY KLINCZ za skrzyżowaniem dróg wojewódzkiej i powiatowej w kierunku Wielkiego Klincza nastąpią spadki i zaniki ciśnienia wody  spowodowane robotami na sieci wodociągowej. Lokalnie mogą wystąpić  przebarwienia wody spowodowane płukaniem sieci wodociągowej.